Zaujíma nás váš názor

Vaše názory

Nech sa páči, vyjadrite nám svoj názor, s čím ste boli spokojní alebo nespokojní, čo môžeme zlepšiť, alebo nám len tak zanechajte odkaz. Každý názor a podnet nás posunie dopredu pre vašu spokojnosť.

Pravidlá publikovania príspevkov

Zanechajte váš názor

Iveta
Slovensko |

Dobrý deň, Váš salaš sa nám veľmi páčil, je veľmi pekne a vkusne zariadený. V piatok 10.10. sme sa zastavili ráno na kávu. Všetko bolo super.potom sme sa zastavili v nedelu a to už bolo niečo úplne iné. Nastalo sklamanie. Objednali sme si jedlo. Po 20 minútach prišla čašníčka oznámiť že nie je polievka. Na jedlo sme čakali 44 minút, a to by bolo možno ešte viac, ale sme sa ozvali. ľudia čo prišli pred nami ešte nemali jedlo. Čo sa týka kvality jedla tiež nič úchvatné, čo sa týka kvality a kvantity. Celkový dojem nebol príjemný. Čašníčky boli v pohode, ale mala by sa zlepšiť hlavne kuchyňa. Viem o čom hovoím, robím tiež na Salaši v reštaurácii.

alica
Slovensko |

dobry den,boli sme u vas zastaveny, koliba krasna aj prostredie,až na obsluhu- objednali sme si jedlo a bolo nam donesene uplne nieco ine ako sme si objednali,jedalnicek by mohol mat viac jedal ako napr.baranina ,jahnacina ,kacacina a pod.,nic tam take na vyber nieje ,vyrobky celkom fajn

Ján
Trenčín |

Dobrý deň! Ja som bol u Vás v nedelu 31.8. s celou rodinkou a klobúk dolu!Jedlo bolo výborné a na to,že reštaurácia bola preplnená,sme boli vzorovo obslúžení,personál máte vynikajúci.Videl som tam aj zopár podráždených jedincov,čo hundrali,že dlho čakajú na jedlo,no taký patria do Mac-Donaldu.Ja v tomto obore pracujem už skoro 30 rokov-viem,čo to obnáša.Takže z takých ludí si netreba robiť ťažkú hlavu,lebo aj osol,čo máte oproti pochopí,že keď je niekde pokope naraz tristo hladných krkov,nedajú sa nasýtiť za päť minút.A poviem Vám,kvalitu reštaurácie poznáte podľa plného parkovyska a vy ste tam nemali ani jedno volné miesto....Prajem Vám veľa štastia a síl do budúcna...

Janka
Bratislava |

Dobrý deň! Dnes som sa u Vás bola naobedovať so známimi a musím povedať,že to tam máte vynikajúce.Krásna reštaurácia,výborné jedlo,konkrétne pirohy boli super,obsluha milá,usmievavá,krásna príroda.Ako ma informoval čašník,čoskoro budete mať hotové ubytovanie-už sa neviem dočkať-zimná idylka u Vás musi byť úžasná.Určite musím byť prvá ubytovaná,dúfam,že ma nesklamete a určite mi to zarezervujete....

Milan
Žilina |

Dobrý deň, dnes sme sa zastavili u Vás na salaši a prvotný pozitívny dojem z prostredia nám skazila úroveň služieb v reštaurácii. Mali ste síce pomerne plno, ale len na jedálny lístok sme čakali viac než 10 min. a na jedlo viac než hodinu - keby nás aspoň niektorý z chaoticky pobiehajúcich čašníkov vopred na dobu čakania upozornil, boli by sme išli inam, keďže je ťažké neskôr vysvetliť hladnému plačúcemu dieťaťu, že musí tak dlho čakať na jedlo. Z jedál - halušky vlažné, šúľance s orechami síce horúce, ale skoro neosladené. Asi to chce od Vás oveľa viac úsilia, ale my už nemáme chuť si tento "zážitok" zopakovať. Veľa šťastia!

mario
Slovensko |

Dobrý den , Salas ako celok super lokalita , exterier a inerier restauracie pekny no chcelo by to doladit ale to urcite casom zvladnete. jedalny listok ale velmi fádny ako vsade nic extra preco by sme sa tu mali vratit , chybala nam tam divina , jahnacina , baranina , kacka , hus a vela ineho co by si host v tejto lokalite a v zariadeni tohto typu objednal a rad skusil.... Co sa obsluhy tyka mierny chaos a to tam bolo poloprazno. V celku pekne prostredie super koncept no zaradili ste sa medzi tuctove koliby ktore rastu vsade ako huby po dazdi...

Mária a Václav
Slovensko |

Navštívili sme salaš Zázrivá a boli sme veľmi milo prekvapení interiérom, obsluhou a naozaj vynikajúcimi bryndzovými haluškami. Tomu sa hovorí halušky ! Predajňa syrových výrobkov ponúka bohatý sortiment aj náročnému klientovi. Ochutnali sme korbáče a koziu žinčiču. Prekrásna príroda a pohľad na Rozsutec polahodí nielen oku, ale aj srdcu. Odporúčame všetkým a prajeme veľa spokojných zákazníkov a veľa inšpirácií v podnikaní majiteľom salaša. Určite sa sem radi vrátime.

HANSON
Slovensko |

nechapem ako niekto može chcieť jedlo ktoré sa po objednávke pripravuje čerstvé minimalne 15 minut skor ako 20 minut...čo ste už retardovaní???

Petra
Slovensko |

Žiaden gýč,až na tie lampáše na tých oknách,prosím Vás,dotvárajú atmosféru cintorína...

Helena
Slovensko |

Práve sme sa vrátili z Vášho saláša, super jedlo, super personál a super zariadenie. Premyslené do detailov, žiaden gyč. Prajeme veľa spokojných zákazníkov.