Zaujíma nás váš názor

Vaše názory

Nech sa páči, vyjadrite nám svoj názor, s čím ste boli spokojní alebo nespokojní, čo môžeme zlepšiť, alebo nám len tak zanechajte odkaz. Každý názor a podnet nás posunie dopredu pre vašu spokojnosť.

Pravidlá publikovania príspevkov

Zanechajte váš názor

Lubica
Slovensko |

Pozdravujem zamestnancov salaša.V nedelu sme sa vracali z lyžovačky domov.Zastavili sme sa poobede na obed.Napriek tomu,že v reštike bolo plno,boli sme hneď obslúžení.Jedlo nám veľmi chutilo,polievku nám priniesli hneď, druhé jedlo nám priniesli hneď po polievke.Výborná kávička.My hodnotíme na výbornú.personál milý,rýchla obsluha,štýlové prostredie-super.Boli sme aj v predajni.Majú výborné klobásy,oštiepky (kúpili sme údený).Ešte raz super a vďaka.

Miro
Slovensko |

Boli sme milo prekvapený. Máte tam krásne prostredie, obsluha bola príjemná a jedlo super. Určite sa ešte vrátime s pozdravom Miro

Dano a 6 ľudí
Slovensko |

Dobrý deň, Došli sme dnes do salasu a veľmi dlho trvalo, kým nám doniesli jedlo. Považujem za neakceptovateľné, keď čakám na jedlo 45 minút a to aj polievky a predjedlá, ktoré by mali byť do 5 minút. Jedlo bolo inak dobre, ale čakanie znamená, že sem už neprideme. Inak jedlo bolo dobré, ale toľké čakanie znamená, že sem už neprídem.

Silvia
Slovensko |

Dobrý deň, včera sme sa vracali z lyžovačky a zastavili sme sa u vás na večeru. Na prvý pohľad sme boli zaujatí peknou stavbou aj útulne zariadeným interiérom.Bohužiaľ naše nadšenie sa rýchlo rozplynulo po otvorení jedálneho lístka. Ceny sa nám zdajú byť ako v rakús. alpách. A potvrdila sa slovenská nátura. Do polovice zaplnenej reštaurácie pobehoval jeden čašník, ktorý si nás konečne všimol asi po 20 min. Na našu otázku, koľko bude trvať príprava jedla, nám bolo povedané, že minimálne 1 hodinu a dodal, že nie sú žiadna vývarovňa a na poschodí čaká ďalších 30 ľudí. Trochu sme zostali z tohto prístupu zarazení, pekne sme sa poďakovali a rozhodli sme sa zasýtiť naše vyhladované žalúdky niekde inde. Myslím si, že napriek prvému pozitívnemu dojmu z interiéru sa tu už nezastavíme. Želáme vám aby to bolo vždy tak, že budete mať plnú reštauráciu.

Marián M.
Slovensko |

Dobrý deň, navštívili sme celá rodina túto novootvorenú tradičnú kolibu a klobú dolu je to tam krásne, servis TOP a veľmi rýchly, výrobky samé mňamky, je tam cítiť teplo domova. To nestačí vidieť na nete, tam treba ísť a zažiť atmosféru. Je to koliba ako žiadna iná, pretože iba tam vidieť na vlastné

Jana
Slovensko |

Fantastické jedlo, príjemné prostredie, skvelá obsluha, až na príšernú hudobnú produkciu v podobe reprodukovanej hudby - Senzi Senzus zlé, zlé, zlé. (a ešte aj veľmi nahlas)

juraj
Slovensko |

Boli sme na večeru. Siedmi sme sa veľmi dobre najedli. Naozaj perfektne jedlo. Len nám tam šla na nervy ta neznesitelna hudba!!!! Ako kto je zvedavý na nejaký trápny ozraty senzus? Veď to do reštaurácie vášho typu vôbec nepatrí. Nabudúce keď pôjdeme okolo a to určite pôjdeme okolo ,tak pokiaľ tam bude striekať ten hudobný prežitok, pôjdeme o kúsok ďalej. Ďakujem

Jana
Slovensko |

Dobrý deň, prečítala som si rôzne komenty tu uvedené, ale ja za seba a moju rodinu môžem len a len pozitívne hodnotiť tento len krátko otvorený salaš. Najúžasnejšie halušky s bryndzou som v širokom okolí nejedla. Zároveň stolovanie z dreva a teda drevený tanier s lyžičkou tak to je bonus navyše, nakoľko halušky z toho chutia úchvatne. Narozdiel od salaša, ktorý sídli neďaleko a ktorý ma reklamu "najlepšie halušky v okolí", pritom halušky sú tam tvrdé ako skala, v Salaši Zázrivá sú jemnušké, a cítiť tam aj zemiaky nielen múku. Čo sa týka obsluhy ja sa na ňu vôbec nemôžem sťažovať. v salaši som bola už tri krát a tri krát mi halušky doniesli do max 5 minút. Užasnééééé, ja som sa s takou obsluhou nestretla ešte nikde. obsluha je veľmi príjemná, zladená v kostýmoch ich kraja, no čo viac dodať, len aby im to vydržalo a len a len sa zlepšovali.

Peter V.
Slovensko |

Odporúčam, boli sme aj s deťmi. Veľmi príjemná agroturstika spojená s dobrou kuchyňou.

Jana M.
Slovensko |

MALI SME KRÁSNU NEDEĽU, ĎAKUJEME. Varia super a prechádzka na salaš s ovcami je pekný zážitok, ešte som nikdy nevidela prácu baču na vlastné oči.