Oznam

Vážení hostia, s ohľadom na súčasnú situáciu fungujeme podľa upravených otváracích hodín.

Predajňa Koliba Syrex je otvorená od 9:00 do 16:00, každý deň okrem nedeľe.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Veľa zdravia praje tím Salaš Syrex.

Zaujíma nás váš názor

Vaše názory

Nech sa páči, vyjadrite nám svoj názor, s čím ste boli spokojní alebo nespokojní, čo môžeme zlepšiť, alebo nám len tak zanechajte odkaz. Každý názor a podnet nás posunie dopredu pre vašu spokojnosť.

Pravidlá publikovania príspevkov

Zanechajte váš názor

Jana a Jaro
Slovensko |

dnes sme sa tu zastavili ako 8-ćlenná rodina na halušky-obsluha bola veľmi ochotná,usmiata a rýchla....vśetkým vrelo odporúčam:)))...Ceny sú primerané,určite sa tu radi zastavíme kedykoĺvek,keď budeme mať cestu okolo,ďakujeme za príjemné zavŕšenie výletu na Oravu:)

Dan & Angelika
Slovensko |

Dobrý den, salaš jsme navštívili během tří dnů třikrát a vše kompletně splnilo naše očekávání, vytvořené na základě informací z internetu. Vynikající jídla, žinčica a příjemný personál, spíše tedy ženy...:-) Ceny dle nás celkem odpovídají vysoké kvalitě produktů. Největším zážitkem jako bonus byl výklad a předvedení procesu výroby korbáčiků od paní ve výrobně vedle prodejny a hlavně setkání s bačou Lacem. "Pokusili" jsme se podojit ovce a při ochutnávce žinčice a čerstvého sýra jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Tímto mnohokrát všem děkujeme, zdravíme a zajisté se někdy opět vrátíme.

Gabriela
Slovensko |

Krasne prostredie, vynikajuce jedlo aj obsluha :) vrelo odporucam :)

Martin
Slovensko |

Vynikajuce a kvalitne jedlo a vyrobky, krasne prostredie. Dnes zazitok naviac, boli sme pozriet vsetky zvieratka, bacovia nam vsetko ochotne a radi ukazali a s radostou odpovedali na nasich asi tisic zvedavych otazok. :-) Ako bonus nakoniec nas previezli v konskom povoze.Skvely zazitok. Dakujeme, vzdy sa tu radi vratime !!!

Elena
Slovensko |

Personál veľmi príjemný, úslužný. Hneď si nás všimli. Nápoje nám priniesli ihneď, na jedlo sme čakali asi 30 min. o čom nás vopred informovali. Jedlo bolo nielen chutné, ale aj pekne naaranžované na tanieri. Na základe týchto skúseností sme sa na salaši zastavili ešte raz a opäť nesklamali. Pýtali sme sa na možnosť kúpy ich výrobkov, priniesli nám ochutnať aj syry. Keď pôjdeme ešte týmto smerom, tak sa určite zastavíme. Držíme Vám palce.

Peter
Slovensko |

Prajem príjemnú Velkú Noc nás boli 4 rodiny 16 ludí a napriek tomu že v reštaurácii bolo plno na poschodí sme sa pohodlne usadili. Obsluha u nás bola behom chvíle a vdaka modernej technike kým jedna čašníčka prišla na vedlajší stolík druhá už nám niesla pitie. Doporučujem vynikajucu bryndzovú polievku a bravčové pníky alebo jánošíkov vrkoč a k tomu čapované svijany :-P držím Vám palce bolo nám u vás super, boli sme tak napapaný, že ochutnávka syrov už bola na nás veľa no aj tak sme si od vás každý niesol igelitku rôznych vinikajúcich syrov a bryndze. Na nespokojných "paštekárov" sa kludne vykašlite. Zdraví Senica

Janka
Slovensko |

Včera 3.5. sme sa boli najesť na salaši po dlhej dobe a sme milo prekvapený. Síce šli ceny hore no s nimi aj kvalita jedla. Palacinky ktoré nám doniesli boli krásne servírované na tanieri a veľmi chutné. Rebro výborne upečené, ochutené a taktiež sa vylepšilo servírovanie na drevenom dienku. Halušky a výborné. Jedlo o level vyššie. Nakoľko bol salaš plný netrvalo to dáko dlho, obsluha milá ale chcelo by to o jedného alebo dvoch viac lebo polievky celkom dlho trvalo kým nám ich od objednania doniesli. Kapustnica a vývar skvelé a čo by som pozdvihla že bolo hodne hustého v polievkach. Pri platení som si všimla kuchárov v kuchyni a musím povedať že som milo prekvapená, že takúto latku nastavili tak mladý kuchári. Bola som veľmi spokojná s jedlom a aj obsluhou, napredujete super smerom, už to len udržať. Budem Vás ďalej odporúčať a rada sa vracať.

Ľubo
Slovensko |

Je mi veľmi sympatické, že zisk-kapitál zostal na Slovensku. Náklady na salaš museli byť nemalé. Veľmi sympatický personál ukážok výroby syra, či predajne. Sympatická časť personálu reštaurácie. Niektorí "ťahajú", no niektorí sa "vezú". Tam sympatie končia. Dievčina, ktorá chodí po časti reštaurácie na poschodí s dvoma polievkami a pýta sa pri stoloch, kto si objednal. Vynikajúci krémeš, ktorý dostanete s rozdielom 10 minút po káve, alebo ho nedostanete vôbec. Kurací rezeň namiesto bravčového. Chcelo by to Polreicha na zorganizovanie obsluhy a chodu reštaurácie. Videl som napríklad personálny pohovor rovno v reštaurácii. Snaha sa uprieť nedá, ale takto... Známi, ktorým som salaš doporučil, skôr či neskôr zažili niečo nie pozitívne a už sa tam zastaviť nemienia. Návštevníkov je tam stále pomerne dosť, ale majiteľ by nemal hazardovať s menom a povesťou salaša. Ja som po dnešku tiež akosi stratil motiváciu a to mi je ľúto Evky, či čašníka s tetovaním na ruke, ktorí sa evidentne a nie iba dnes snažili. Obávam sa, že časom stratia motiváciu a ono sa to dlho "viezť" nemôže. Nedá sa. Kedy sa to konečne naučíme?

Jana
Slovensko |

Boli sme tam dnes. Výborná obluha, výborné jedlo. Čakanie na jedlo primerané príprave jedla. Boli sme spokojní. Určite prídeme aj nabudúce. Len tak ďalej. S pozdravom

Milan
Slovensko |

Ja som bol vo Vasej restauracii dva krat a vzdy som cakal minimalne 35 minut na jedlo -pritom,bolo v restauracii do sest ludi!!!A kym si nas vsimla obsluha,to trvalo taktiez hodnu chvilu.Na tie ceny co tam mate,by ste mali mat kvalitu obsluhy a taktiez aj kvalitu jedal minimalne o 50% vyssie!!!Naopak,Vase syrove vyrobky poznam na trhu uz dlhe roky,tie su kvalitne a chutne,no poviem Vam ,touto restauraciou si len kazite dobre meno,ktore ste si doteraz uspesne budovali...