Voľné pracovné pozície!

Na Salaš a Kolibu Syrex Zázrivá hľadáme zamestnancov na pozície:

Viac informácií o pracovných pozíciách nájdete na stránke Kariéra

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 0911269815.

Vítame Vás

O salaši

Salaš Zázrivá je projekt zakladateľov spoločnosti Syrex, ktorá sa orientuje na tradičnú výroby pravých Zázrivských korbáčikov a širokej ponuke syrových pochutín. Slávnostne sme salaš otvorili v júni 2014. Je to kombinácia tradičnej kultúry, živej ukážky výroby tradičných Zázrivských pochutín, tvrdej práce salašníctva a novopostavenej drevenice s vynikajúcou slovenskou kuchyňou a predajom syrových výrobkov z vždy čerstvých surovín.

Navštívte našu predajňu

Výroba pravých zázrivských korbáčikov a syrových delikates je našim poslaním. Sme jedným z mála výrobcov, ktorí majú to štastie používať pre svoj kľúčový výrobok chránené zemepisné označenie Zázrivský korbáčik. Tento názov môžu používať len výrobcovia zo Zázrivej a vy si môžete pozrieť výrobu našich syrových pochutín na vlastné oči v našej predajni na salaši. Zároveň si môžete vybrať zo širokého sortimentu syrových výrobkov, ktorých záruku čerstvosti potvrdzuje jedinečná chuť a dlhoročné skúsenosti. 

Pozrite si naše výrobky, ktoré máte možnosť kúpiť si u nás 24 hodín denne, 7 dní v týždni priamo pred našim salašom pri hlavnej ceste.

Zobraziť všetky produkty